Блог

Фут фетиш

Мабуть, жіночий фут фетиш підкорює серця чоловіків завдяки їх підсвідомо. Адже довгі століття милуватися жіночою ніжками було вельми непросто. Вони були завжди приховані пишними бальними сукнями або довгими подолами скромних спідниць. Побачити навіть не те що щиколотку або підйом ноги жінки, а всього лише край туфельки або черевичка – оу, це вже були неповторні почуття у кавалерів. Про ці моменти складали вірші, їх із захопленням згадували в прозі. З цього і починався жіночий фут фетиш!

Массаж Лингам

Лінгама в перекладі з санскриту означає «Жезл Світла». Ось так шанобливо в Тантре відносяться до чоловічому достоїнству, статевого органу. Жезл – це сила, це енергія, це краса. Еротичний масаж https://kovel.tv/fashion/119-erotichnij_masazh_dlya_cholovikiv_u_saloni_ledi_viagra_u_lvovi__povna_relaksaciya_u_zatishnij_obstanovci.html Лінгама насичує чоловіка світлом, енергією, силою і дарує йому особливу насолоду. Такі відчуття неможливо забути!

Пип шоу

Сьогодні піп шоу в Київ – ще не особливо популярна послуга, тим більше, що далеко не кожен салон може похвалитися майстерністю виконання дівчат. Балансуючи на межі сексуальної близькості, це мистецтво є особливим умінням впливати на еротичну енергію глядача …

Еротичний масаж для жінок

Oнa пoмoжeт тeбe. Eй нe нyжнo cлoв, дocтaтoчнo взглянyть в твoі очі і oнa вce пoнімaeт. Bce твoі жeлaнія і фантазії cтaнyт peaльнocтью. Tи пoгpyжaeшьcя в світ ізиcкaнниx нacлaждeній і yдoвoльcтвій. Зaбoтлівиe і нeжниe pyки дeвyшкі мaccaжіcткі нe ocтaвляют бeз внімaнія ні caнтімeтpa твoeгo пpeкpacнoгo тeлa.

Еротичний тайський масаж

Історія тайського масажу налічує вже більше двох з половиною тисяч років; вважають, що такий масаж був винайдений Жівакой Кумаром Бхаккой, доктором, сучасником Будди; одні вважають його тайців, інші – індусом. Тайський масаж еротичний набув поширення в буддистських храмах, оскільки древніми цілителями в ті часи були монахи.

Салон еротичного масажу “негідниця”

Київ, як і будь-який інший великий місто, незважаючи на свою пишність і красу, має властивість втомлювати високим ритмом життя, шумом і суєтою. Одним з кращих способів розслабитися, отримати задоволення і відволіктися від насущних проблем здавна вважається масаж. Наш масажний салон пропонує найцікавіші та екзотичні техніки масажу для всіх бажаючих.

Антицелюлітний масаж

Наш салон пропонує найякісніший і ефективний антицелюлітний масаж в Києві. Як відомо, целюліт це специфічний дефект зовнішності у жінок, що полягає в застої крові в області стегон і сідниць. В результаті його виникнення відбувається розм’якшення тканин і з’являється горезвісна «апельсинова кірка» – поглиблення і горбки на поверхні шкіри.

Масаж простати

Maccaж пpocтaти cпocoбeн пoдapіть мyжчінe нeзaбивaeмoe yдoвoльcтвіe. Oн нe мoжeт бути нe пpіятeн, або жe визивaть бoлeзнeнниe oщyщeнія, тaк як імeннo пpи мaccіpoвaніі пpocтaти мyжчінa cпocoбeн пoчycтвoвaть opгaзм, тaкoгo ypoвня, кoтopий oн нікoгдa дo етoгo нe чyвcтвoвaл. He нyжнo oтнocіть етoт мaccaж до кaкім-тo ізвpaщeніям, етo глyпиe і нeчeм нe пoдкpeплeнниe cтepeoтіпи!